Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%1,54
BIST 105.380
%-0,11
Dolar 5,7428
%0,14
Euro 6,3503
%-0,35
Altın 270,87

Ağrı İlinde Görev yapmış Valilerimiz

364 defa okundu kategorisinde, 09 Kas 2017 - 20:49 tarihinde yayınlandı
Ağrı İlinde Görev yapmış Valilerimiz

Ağrı ilimizin geçmişten günümüze yani 1926 yılından 2017  yılına kadar Ağrı İlinde Görev yapmış Valilerimizin tam listesini paylaşıyoruz..  Toplamda 91 yıllık bir geçmişimizde valilik görevini yapanların isim ve valilik görev yılları ekteki gibi paylaşılmıştır.  2015 yılından itibaren Ağrı valisi Musa Işın’ tarafından görev yapılmaktadır. kaynak site Ağrı valiliği

Adı Soyadı : Musa IŞIN
Görev Tarihi: 16.02.2015-13.06.2017
Adı Soyadı : Mehmet TEKİNARSLAN
Görev Tarihi: 10.08.2012-20.02.2015
Adı Soyadı : Ali YERLİKAYA
Görev Tarihi: 25.05.2010-09.08.2012
Adı Soyadı : Mehmet ÇETİN
Görev Tarihi: 12.05.2008-20.04.2010
Adı Soyadı : H.İbrahim AKPINAR
Görev Tarihi: 21.01.2006-12.05.2008
Adı Soyadı : Yusuf YAVAŞCAN
Görev Tarihi: 17.09.2004 – 17.01.2006
Adı Soyadı : Hüseyin YAVUZDEMİR
Görev Tarihi: 10.02.2003 – 07.09.2004
Adı Soyadı : T. Cumhur ERSOY
Görev Tarihi: 14.10.1999 – 09.02.2003
Adı Soyadı : Lütfi YİĞENOĞLU
Görev Tarihi: 22.04.1996 – 08.10.1999
Adı Soyadı : Emir DURMAZ
Görev Tarihi: 06.07.1994 – 20.04.1996
Adı Soyadı : M. Doğan HATİPOĞLU
Görev Tarihi: 25.09.1993 – 27.06.1994
Adı Soyadı : İsmet METİN
Görev Tarihi: 21.02.1992 – 19.09.1993
Adı Soyadı : Mehmet ÖZGÜN
Görev Tarihi: 19.08.1991 – 17.02.1992
Adı Soyadı : Rasim BAŞ
Görev Tarihi: 15.08.1988 – 16.08.1991
Adı Soyadı : Şevket EKİNCİ
Görev Tarihi: 29.12.1986 – 14.08.1988
Adı Soyadı : Kutlu AKTAŞ
Görev Tarihi: 26.06.1981 – 20.12.1986
Adı Soyadı : Enver KAZANOĞLU
Görev Tarihi: 20.06.1980 – 16.06.1981
Adı Soyadı : Tuncer PERÇİNLER
Görev Tarihi: 18.12.1979 – 09.06.1980
Adı Soyadı : Muzaffer YÜCE
Görev Tarihi: 16.02.1978 – 31.12.1979
Adı Soyadı : Adnan DARENDELİLER
Görev Tarihi: 24.07.1975 – 16.02.1978
Adı Soyadı : Muammer AKMAN
Görev Tarihi: 22.06.1972 – 19.07.1975
Adı Soyadı : Lütfi ÖZDEMİR
Görev Tarihi: 20.08.1971 – 29.02.1972
Adı Soyadı : Durmuş YALÇIN
Görev Tarihi: 13.07.1970 – 02.07.1971
Adı Soyadı : Namık SEZGİN
Görev Tarihi: 19.10.1968 – 24.01.1970
Adı Soyadı : M.Kemal ŞENOL
Görev Tarihi: 14.07.1967 – 17.10.1968
Adı Soyadı : Mehmet Emin KÖKSAL
Görev Tarihi: 31.01.1966 – 28.02.1967
Adı Soyadı : Ahmet PAFTALI
Görev Tarihi: 26.12.1964 – 21.01.1966
Adı Soyadı : Turgut KILIÇER
Görev Tarihi: 31.10.1962 – 15.12.1964
Adı Soyadı : Mustafa Kazım ATAKUL
Görev Tarihi: 26.06.1961 – 03.07.1962
Adı Soyadı : Ö. Lütfi HANCIOĞLU
Görev Tarihi: 14.06.1960 – 04.06.1961
Adı Soyadı : Rahmi SANALAN
Görev Tarihi: 21.10.1959 – 09.06.1960
Adı Soyadı : H. Nevzat BAYKAL
Görev Tarihi: 31.07.1958 – 17.10.1959
Adı Soyadı : Ali AKSEVEN
Görev Tarihi: 27.12.1954 – 05.01.1958
Adı Soyadı : Muhlis BABAOĞLU
Görev Tarihi: 18.06.1953 – 11.12.1954
Adı Soyadı : Esat Kaya AYMAN
Görev Tarihi: 28.02.1952 – 12.06.1953
Adı Soyadı : Turgut BAŞKAYA
Görev Tarihi: 25.07.1949 – 09.07.1950
Adı Soyadı : Şekip YURDAKUL
Görev Tarihi: 25.07.1951 – 15.02.1952
Adı Soyadı : Muzaffer KUŞAKÇIOĞLU
Görev Tarihi: 13.07.1950 – 25.07.1951
Adı Soyadı : Memduh PAYZIN
Görev Tarihi: 25.03.1946 – 20.07.1949
Adı Soyadı : Hilmi BALCI
Görev Tarihi: 28.07.1944 – 10.03.1946
Adı Soyadı : Ahmet Niyazi MERGEN
Görev Tarihi: 21.12.1940 – 03.07.1944
Adı Soyadı : Hasip KUYLAN
Görev Tarihi: 14.06.1939 – 10.12.1940
Adı Soyadı : Burhanettin Şevki TEKER
Görev Tarihi: 30.06.1935 – 09.06.1939
Adı Soyadı : İmadettin ARDA
Görev Tarihi: 14.06.1934 – 30.05.1935
Adı Soyadı : Ahmet Rıfat VONA
Görev Tarihi: 06.07.1933 – 26.05.1934
Adı Soyadı : Ali Kemali AKSÜT
Görev Tarihi: 13.04.1932 – 14.06.1933
Adı Soyadı : Mehmet Muhtar BEY
Görev Tarihi: 18.01.1931 – 13.04.1932
Adı Soyadı : İbrahim Ethem AKINCI
Görev Tarihi: 21.09.1928 – 18.01.1931
Adı Soyadı : M. Süreyya YURDAKUL
Görev Tarihi: 11.08.1927 – 21.09.1928
Adı Soyadı : Osman Ziya TEKELİ
Görev Tarihi: 28.03.1926 – 11.08.1927
Adı Soyadı : Halil Kamil BEY
Görev Tarihi: 01.07.1922 – 28.03.1926
Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz